TO I OWO

Fotoksiążka Printu – świetny pomysł na prezent utrwalający wspomnienia.

Wielkimi krokami zbliżały się urodziny przyjaciółki, a ja nie miałam pomysłu na prezent. Lubię, jak podarunki są spersonalizowane, więc szukałam czegoś wyjątkowego. Ku mojej uciesze, w tym samym czasie skontaktowała się ze mną marka Printu z ofertą przetestowania produktu. Bingo! Z ogromną przyjemnością patrzyłam na czyjeś wzruszenie malujące się na twarzy podczas oglądania zdjęć z ostatniej podróży. Fotoksiążka Printu okazała się strzałem w dziesiątkę!

Fotoksiążka Printu

Dla Magdy wybrałam format 25×30 w twardej okładce z matowym papierem. Skorzystałam z jednego z dostępnych szablonów, ale edytowałam go tak, by zdjęcia dobrze skomponowały się kolorystycznie i tematycznie. Pomiędzy nimi umieściłam cytaty związane z podróżami. Panel edycji jest elastyczny – można dowolnie zmieniać kolor tła i typ fontu na każdej stronie, bawić ozdobnikami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Fotoksiążka, którą otrzymałam w tydzień po dokonaniu zamówienia, wykonana została starannie i estetycznie. Nie mam zastrzeżeń co do jakości zdjęć. Na wysokiej jakości matowych stronach nie widać odcisków palców.

Album ten na pewno będzie trwałą pamiątką na lata. Zarówno Magda, jak i jej futrzaści współlokatorzy są bardzo zadowoleni z prezentu!

Minibook – wspomnienia w kwadratach

Buszując po stronie producenta zauważyłam w ofercie coś, co od razu do mnie przemówiło – minibook, czyli rodzaj fotoksiążki w formacie 20×20, gdzie zdjęcia mają format kwadratu. Na jednej stronie może znaleźć się jeden, cztery lub więcej małych kwadracików. Skojarzyło mi się z Instagramem i łapaniem chwil.

Tym razem postanowiłam sprawić prezent sobie w ramach zbliżających się 30 urodzin. Skondensowałam w minibook’u wszystkie swoje podróże i momenty, dla których warto żyć. Nie mogę przestać go przeglądać, jest przeuroczy!

Fotoksiążka Printu – projektowanie

Gorąco zachęcam do zakupu fotoksiążki w ramach podarunku dla siebie lub kogoś bliskiego. Na stronie Printu dostępne są szablony ułatwiające projektowanie fotoksiążki na różne okazje, np. prezent dla rodzicówdziadków, czy prezent na święta, które są tuż za rogiem!

Projektowanie tego wyjątkowego albumu odbywa się w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Printu. Jest bardzo proste i intuicyjne. Projekt w każdej chwili można zapisać na swoim koncie i wrócić do niego po jakimś czasie. Zespół Printu dostępny na czacie lub mailowo chętnie pomaga i odpowiada na pytania.

To co, zamawiacie? :-)